Symbol ČVUT

České vysoké učení technické

Fakulta strojní

Ú 12101 - Ústav technické matematiky

Seznam zaměstnanců

Vedení ústavu

121 35  Praha 2, Karlovo náměstí 13

Jméno a domovská stránka  E-Mail  Místnost
Fořt Jaroslav
Prof. Ing., CSc.
vedoucí ústavu
fort@marian.fsik.cvut.cz
Jaroslav.Fort@fs.cvut.cz
  KB 219
Fürst Jiří
Doc. Ing., Ph.D.
zástupce vedoucího ústavu
furst@marian.fsik.cvut.cz
Jiri.Furst@fs.cvut.cz
  KD 301
Halama Jan
Ing., Ph.D.
tajemník ústavu
halama@marian.fsik.cvut.cz
Jan.Halama@fs.cvut.cz
  KD 302
Jalovcová Zdenka
sekretářka ústavu
Zdenka.Jalovcova@fs.cvut.cz   KB 218

 

Ú 12101.1 - Odbor základních matematických disciplín

121 35  Praha 2, Karlovo náměstí 13

Jméno a domovská stránka  E-Mail  Místnost
Neustupa Jiří
Prof. RNDr., CSc.
vedoucí odboru Ú 12101.1
Jiri.Neustupa@fs.cvut.cz
neustupa@marian.fsik.cvut.cz
  KB 214
Dohnal Gejza
Doc. RNDr., CSc.
Gejza.Dohnal@fs.cvut.cz   KB 205b
Herrmann Leopold
Prof. RNDr., CSc.
Leopold.Herrmann@fs.cvut.cz   KB 206
Hlavová Marta
Mgr.
hlavova@marian.fsik.cvut.cz   KD 305b
Javůrková Gabriela
Mgr.
Gabriela.Javurkova@fs.cvut.cz   KD 305b
Kittlerová Milana
Mgr.
Milana.Kittlerova@fs.cvut.cz   KD 304
Kračmar Stanislav
Doc. RNDr., CSc.
Stanislav.Kracmar@fs.cvut.cz
kracmar@marian.fsik.cvut.cz
  KB 211
Linkeová Ivana
Doc. Ing., Ph.D.
Ivana.Linkeova@fs.cvut.cz   KB 216
Medková Dagmar
Doc. RNDr., CSc.
medkova@math.cas.cz   KB 210
Mertl Petr
RNDr.
Petr.Mertl@fs.cvut.cz   KB 208
Mráz František
Doc. RNDr., CSc.
Frantisek.Mraz@fs.cvut.cz   KB 215

 

Ú 12101.2 - Odbor aplikované a numerické matematiky

121 35  Praha 2, Karlovo náměstí 13

Jméno a domovská stránka  E-Mail  Místnost
Burda Pavel
Prof. RNDr., CSc.
vedoucí odboru Ú 12101.2
burda@marian.fsik.cvut.cz
Pavel.Burda@fs.cvut.cz
  KD 202
Bendová Nataša
Mgr.
Natasa.Bendova@fs.cvut.cz   KD 203
Beneš Luděk
Doc. Ing., Ph.D.
benes@marian.fsik.cvut.cz
Ludek.Benes@fs.cvut.cz
  KD 207
Bodnár Tomáš
Ing. Mgr., Ph.D.
bodnar@marian.fsik.cvut.cz
Tomas.Bodnar@fs.cvut.cz
  KD 303
Čertíková Marta
RNDr., Ph.D.
Marta.Certikova@fs.cvut.cz   KD 204
Fořt Jaroslav
Prof. Ing., CSc.
vedoucí ústavu
fort@marian.fsik.cvut.cz
Jaroslav.Fort@fs.cvut.cz
  KB 219
Furmánek Petr
Ing., Ph.D.
Petr.Furmanek@fs.cvut.cz   KD 305a
Fürst Jiří
Doc. Ing., Ph.D.
zástupce vedoucího ústavu
furst@marian.fsik.cvut.cz
Jiri.Furst@fs.cvut.cz
  KD 301
Halama Jan
Ing., Ph.D.
tajemník ústavu
halama@marian.fsik.cvut.cz
Jan.Halama@fs.cvut.cz
  KD 302
Karel Jan
Ing.
Jan.Karel@fs.cvut.cz   KD 205a
Keslerová Radka
Mgr., Ph.D.
keslerov@marian.fsik.cvut.cz
Radka.Keslerova@fs.cvut.cz
  KD 304
Kozel Karel
Prof. RNDr., DrSc.
kozelk@fsik.cvut.cz
Karel.Kozel@fs.cvut.cz
  KB 207
Louda Petr
Doc. Ing., Ph.D.
louda@marian.fsik.cvut.cz
Petr.Louda@fs.cvut.cz
  KD 307
Majlingová Olga
RNDr., Ph.D.
Olga.Majlingova@fs.cvut.cz   KD 204
Neustupa Tomáš
RNDr., Ph.D.
tneu@centrum.cz
Tomas.Neustupa@fs.cvut.cz
  KB 214
Pořízková Petra
Ing., Ph.D.
Petra.Porizkova@fs.cvut.cz KD 305a
Prokop Vladimír
Ing., Ph.D.
prokop@marian.fsik.cvut.cz
Vladimir.Prokop@fs.cvut.cz
  KD 106
Sváček Petr
Doc. RNDr., Ph.D.
svacek@marian.fsik.cvut.cz
Petr.Svacek@fs.cvut.cz
  KD 201

 

Doktorandi a nezveřejněné telefonní linky

U telefonů jsou udány jen čtyřmístné telefonní linky.
Úplné předčíslí je: +420 22435 nebo z České republiky 22435
 
  Jména  Místnost Tel. linka
    Ing. V. Běták, Ing. J. Huml 
  Ing. O. Luňáček, Ing. M. Tauer  
  KD 206     7430
    Ing. J. Šimonek, Ing. J. Trefilík 
  Ing. M. Kosík, Ing. F.P. Oropeza
  KD 306     7539
    Ing. J. Holman   KD 106     7566
    Ing. E. Cézová   KB 226     7424
    Ing. L. Pirkl   KD 205b     7538
    Ing. T. Kopáček   KD 303     7548
 průchozí chodba     KB 220     7536

Jdi na: Domovská stránka ČVUT
Domovská stránka fakulty
Domovská stránka ústavu


Editor: Nataša Bendová. Správce WWW: Oldřich Bartůněk.
Poslední změna: 22. září 2011